Şerit makine sanayi sürdürülebilir kalkınma Çin

Şerit kesme makine sanayi Çin yurtiçinde ve yurtdışında olumsuz faktörlerin etkileri sonra aktif olarak çıkmaz dışarı gidip yeni gelişme aramak ve sürdürülebilir bir kalkınma aramak için işletmeler ve dernekler birlikte çalışır.

Şerit kesme makine sanayi sürdürülebilir kalkınma Çin, ihtiyaç, ormanın dışında: yönetimini güçlendirme, maliyetleri azaltmak ve genel kalitesi ve işlemleri; verimliliğini artırmak için ürün kalitesini yakın ilgi, şiddetle uygulamak "kalite stratejisi"; bağımsız yenilik kapasitesini geliştirmek için bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip ürünler geliştirmek ve uluslararası ve yurt içi pazarı için temel teknolojiler piyasası düzenleme ve çalışma becerilerini geliştirmek.

Bu yöntem düşünülmüştü tek bir şirket için gelen kuruluş içinde bir bütün olarak makine sanayi için sanayi Ayrıca rasyonel, iyi rekabet ortamının olması gerekir, iyi piyasa emri. Endüstriyel küme sürdürülebilir kalkınma da çok önemli bir rol oynamaktadır. Endüstriyel kümelerin geliştirilmesi, aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz: "devam et" eşik azaltır Girişimcilik teşvik ve kaynakları, kullanılabilirlik daha düşük maliyetli avantajlar, geliştirme bölgesel marka etkisi sanayinin bir bütün olarak iyileştirilmesi, teknoloji ve yenilik etkili entegrasyonu düzeyini yükseltmek için. Sürdürülebilir kalkınma, zorluklar sürecinde makine sektöründe şerit ve her zaman bazı olumsuz faktörleri, gibi dönüştürme ve sanayi yolda, fırsatlar ve sorunlar, ayrıca tam yükseltme olduğunu ancak biz tasarruf büyüyecek sürece sürdürülebilir iş, biz yapması mümkün olacak eminiz.