Kapitone makinesi

Bir yatak, yatak örtüsü, yorgan veya benzeri bir yüzey üzerinde bir çizgi deseni dikiş için bir tekstil makine kapitone makinesidir. İki türü, düz sıkıcı bir makine ve bilgisayar kapitone makinesi, dikiş ve dikiş desen sayısına göre yorgan Dikiş Kapitone Makinası ayrılabilir. Düz sıkıcı makine genellikle 7 uçlu, 9-pin ve 11-pin olduğunu. Dikiş makinesi sadece düz çizgiler dikebilirim. Bilgisayar Kapitone Makinası dikiş desen gerçekleştirmek için makinenin hareketini denetlemek için bir bilgisayarlı görsel arabirimi kullanır.

HC2500

Bilgisayar kapitone makinesi

Sürekli araştırma ve araştırma, bilimsel araştırmacılar, çabaları ile altında bilgisayar tarafından kontrol bilgisayarlı kapitone makinesi son olarak geliştirilmiştir. Onun Doğum sıradan kapitone aşılmaz sorunu çözer. Geleneksel mekanik kapitone makinesi ile karşılaştırıldığında, sadece yarı koordine basit bir desen çizim işlevi bilgisayar kapitone makine bozuk. Kesin bilgisayar sisteminin kontrolü altında bilgisayar kapitone makine mükemmel tüm koordinat sisteminde derlenmiş karmaşık desenleri her türlü başa çıkabilirim. Üretim hızı, mekanik performansı, gürültü kirliliği ve diğer göstergeler açısından önceki mekanik makineler tarafından eşsizdir. .

3200-3

Fonksiyonları ve

1. inceliği ayarlama fonksiyonu: farklı kalınlıklarda ayarlamak için ilgili talimatlara göre kapitone derinliğini ayarlayabilirsiniz.

2. desen depolama işlevini: bilgisayar Kapitone Makinası disk desenleri uzun süre saklayabilirsiniz ve kullanıcı-ebilmek seçmek gerektiği gibi eklenen desen kullanmak. Basit, kullanışlı ve hızlı bir işlemdir.

3. koymak çizgi basamak fonksiyonu: güvenilirlik güçlüdür, hatta çizgi adımlardır ve desen deforme kolay değil.

4. kanca işlevi: etkili bir şekilde bağlantı kesmeyi önlemek.

5. kırık tel algılama işlevi: tel bağlantısı kesildiğinde, sistem otomatik olarak durur.

6. arazi işgal oranı: bilgisayar Kapitone Makinası küçük bir alanı kaplar, ancak kapitone boyutu büyüktür.

7. bilgi ekran işlevi: dönüş hızı, Park faktörü, çıkış istatistikleri ve kalan bellek görüntüsünü ekranda görebilirsiniz.

8. güvenlik cihazları: anormallikler bilgisayarlar, motor ve makineler gibi otomatik olarak duracak ve ekran hataları görüntüler.

9. takviye dikiş fonksiyonu: işlev kapitone takviye etkinleştirildikten sonra kapitone makinesi otomatik olarak belirli bir noktada iğne alır.

10. bellek kapama fonksiyonu: güç kesilir veya güç işlemi sırasında kapalı veya bir sorun olduğunda makine durdurulması gerekiyor, Kapitone Makinası (iğne veya iş parçacığı) ile bilgisayar kapitone makine otomatik olarak yapabilirsiniz ve hızlı bir şekilde çiçek hareketinin yol izler. İletilen ya da rewinded hızlı yoldur. Ve kapitone devam etmek gerektiğinde, size otomatik olarak veya el ile kapitone kapitone devam durdurmak sırasında döndürebilir.

11. desen işlevi: desen küçülür veya % 50-% 200 yatay ve dikey tek taraflı tarafından indirgenir ve birimi otomatik olarak 1 oranında tamir. Hattı bağlantısının kesilmesi veya hiçbir alt satırında nedeniyle bozuk olduğunda işlem sırasında bu otomatik olarak veya el ile belirtilebilir. İğne dikiş bir dikiş yapmak yönünde döndürür.