Kapitone iş fırsatları

Çin dünyanın en çekici kapitone Tekstil üretim ve tüketim pazarı, bazı dünyanın en güçlü kapitone Tekstil fırsatlar vardır.

Çin orta kurmak için- ve açık ekonomi düzeyini geliştirmek için uzun vadeli stratejiler oluşturmak tekstil sektöründe endüstriyel yükseltme için yeni fırsatlar

Çin katıldı beri ikili veya bölgesel serbest ticaret uluslararası kapsama ile DTÖ genişletilmesi ve yeni gelişmiş üretim işletmeleri ve kurumları araştırma ve geliştirme için Çin'in tekstil sektöründe uluslararası gelişmiş donanımları, ileri teknoloji, üstün yetenek, getirilmesi genişletmek için elverişli olan Çin'in ticaret fazlası ve büyük Döviz rezervleri çekmek, sanayi yenilik yeteneği geliştirmek için sanayi hızlandırmak için büyük önem taşıyor. 6 yaşındaki yeni yüzyılın önemli bir ilerleme ve gelişme, yabancı da dahil olmak üzere ve Hong Kong, Makao Çin Tekstil malzemeleri imalat sanayi yaptı ve teslim değer %64,3 %38.05, satış %31.34, ihracat için sermaye oluşturuyor. Yabancı üretim işletmeleri Fabrikası'nın ilerleme ve Yurtiçi OEM sürüyor yol açtı Çin gelişmiş, kazan-kazan durumu fark.


Buna ek olarak, Küreselleşme, uluslararası duruma getirme Çin'in pazarının nedeniyle Çin pazarına dünyanın en çekici piyasası, Çin'de dünyanın hemen hemen tüm büyük isimler var. Bu arada, iç piyasa Çin'in Tekstil sektörünün en büyük sanayi, 2000 Sirketler: yukarıda Yurtiçi satışları üretim için belirlenen boyut oranı %67 77 oranında şimdi.