Yatak Makinesi Minder Kapitone Makinesi Sürekli Çabalar Ve Peşinde!

Yatak Makinesi Minder, yerli ve yabancı tanınmış dikiş ekipmanları ve ilgili yedek parçalar toptan ve perakende, servis şirketi satış temsilcileri yapan bir profesyonel kapitone. Yatak döşeme ajan ajanlar, Japon ağır makine, Morimoto, Yamato, KM, Amerika Birleşik Devletleri Eastman, Gerber, Jiangsu Bailian, Shenzhen doksan dokuz, Taizhou Shengtian, bilardo, Nambang ve evde tanınmış markalar ve yurtdışında toptan satışı yapan diğer tanınmış markalardır. Perakende her türlü Ithal ve yerli dikiş ekipmanları yedek parça ve şablon geliştirme ve üretim hizmetleri ile müşterilerine sunmak yanı sıra otomatik şablon makine kiralama ve işleme sağlar. Corporation Hangzhou Haicheng Konfeksiyon Equipment Co, Ltd yaklaşık 30 yıldır, yerli dikiş makinesi sanayi, en büyük satıcılarından biri, ancak aynı zamanda güçlü desteğiyle uğraşmaktadır. Firmamız, fabrika tavsiyesi için mükemmel satış ekibi ile giyim, bavul, araba koltuğu, ayakkabı ve diğer üretim işletmeleri alanlarında eğitim, danışmanlık, satış, kurulum, satış sonrası bakım, servis ayarlamalı ve verimli ve ücretsiz -sales hizmeti, yeni ve eski müşterilerin çoğunluğunu kabul etti.

Yatak Makinesi Dikiş ekipmanları alanında, yıllık 50 milyondan fazla satış artışı. Müşterilerin Doğu Asya pazarındaki müşterilerin kazanmalarını sağlamak için, kaliteyi yükseltmek, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve kalifiye işçilere olan bağımlılığını azaltmak için otomasyon ekipmanlarını yükseltmeleri için müşterilere yardım ederek kalkınma, inovasyon, sert hizmet süreci içinde Avantaja geri dönün. Firmamız müşteri ilişkileri, müşteri işlerinin başarıları oluşturmak için "önce pazar, müşteri ilk, hizmet ilk" iş fikirleri desteklemek.

Matt Machine 2015, "Anhui Dikiş Ekipmanları Birliği" ni "Anhui Eyaleti dikiş ekipmanı mükemmel bayisi" unvanı ile kazandı. Sürekli çabalarımız ve bazı müşterilerin peşinde dolaşarak, daha iyi bir yarın için kazan-kazan bir duruma gelebileceğini düşünüyoruz!

Linyi İlçesi Dongcheng Hongyun Makine pamuklu işletmelerin profesyonel bir üretim ve satış, ana ürün: elektrik kontrolü, tel çekme makinenin genişliğini ayarlamak için el tel çekme makinenin genişliğini ayarlamak, tek silindir ayarlanabilir geniş çiçek makinesi, Çift Makaralı ayarlanabilir geniş çiçek makinesi, bütün makine, akıllı bomba makinesi, hiçbir net yoğurma makinesi, geniş hava akımı kurtarma makinesi, dört Luo La kumaş kafa açık makine, yatak yorgan kapama makinesi dört silindirli iki rulo kumaş kafası tarama ek olarak, bitki üretim Elektronik kontrol ayarlanabilir çizim makinesi ve çiçek makinesinin ayarlanabilir genişliği, yaygın olarak çeşitli modellerin avantajlarını, otomasyon, pamuk Üniform formasyonu, basit bir operasyon yüksek derecesini absorbe kullanıcıların çoğunluğu tarafından övdü.

Yatak Makinesi 2000 kayıtlı "Hongyun" marka, hayatta kalma güvenilirliğini kalitesine ve gelişimine uyun; 2002 yılında yapılan pamuk üretim lisansı 2004 yılında ISO9001 kalite sistemi belgelendirme geçti ve "Shanxi Eyaleti bilim ve teknoloji işletmeler", "Shanxi Eyaleti, kredi yönetimi gösteri şirketlerinin kalitesi", "Yuncheng Shou sözleşme yeniden kredi işletmeler" Ve diğer görkemli unvanıyla, 2008'de 3,15 tüketici memnuniyeti faaliyetlerini "kalite, itibar, hizmet tüketici memnuniyeti taahhüt birimi" seçiminde yaptı.

Mattress Machine "yüz yıl Hongyun" yüce hedeflerine ulaşmak ve sürekli mekanizma geliştirmek, üretim ve yönetim süreci, benzersiz bir üretim yönetiminin oluşumunda gelişme, mükemmellik peşinde güçlendirilmesi, yatakta kapitone makinesi güçlendirmek için Ve mükemmel kalite sistemi için benzersiz pazarlama sistemi, ön satış, satış, ürün satış sonrası servis geliştirmek, müşteri sorumludur.

Yatak yorgan kapanma makinesi bütün yurtiçi ve yurtdışında iş dünyasına hoş geldiniz deyin, yeni zafer yaratmak için el ele katılın!