Hint piyasayı amaçlayan Fransa tekstil makineleri

Fransa Tekstil Makina Sanayi Avrupa pazarına, yıllık cirosu 1.3 milyar dolarlık genişleme için yiyecek ve içecek sağlamak için. Ancak, Çin gibi ekonomik kriz sonrasında Türkiye ve Türkiye ve diğer gelişmekte olan ülkeler Fransa makineleri piyasası haline.

Fransa'nın Tekstil makine üreticileri yapılan Tekstil sektörünün geliştirilmesi için tarihi bir katkı sanayi iplik pamuk, bunların ve bükümlü iplik Sanayi makineleri, jakarlı ve Dobby makineleri, ısı ayarı makine, dokuma olmayan kumaş Tekstil Sanayi işleme yeni sektörler ve Tekstil malzemeleri geri dönüşüm için tedarik dokulu. Fransa'nın Tekstil Makina Sanayi açısından dünyada altıncı sırada yer verme.

Fransa Tekstil makine Üreticileri Derneği (UCMTF) Başkanı bulunuo·amulina dedi: "uzun bir süre için biz ülkenin hazır giyim ve Tekstil piyasasının çöküşü. Son zamanlarda, Avrupa pazarına da oldu. Bu pazarlarda Çin ve Hindistan ve diğer ülkeler için döndü. Canlılığı, ama Çin'in son olmamasına rağmen iyi görünüyor. Ve yerel yatırım teşvik hükümetten, Hindistan piyasa oldukça aktif hale geldi. "Ekonomik kriz önce seviyesine satış kurtarıldı gibi Fransa'nın Tekstil Makina Sanayi umut verici görünüyor.