Bilgisayarlı makine Intelligence Development Çin yolun kapitone

Makine teknoloji geliştirme Çin ve deneyimini kapitone kazandı sırasında uluslararası makine ama bilgisayarlı kapitone Makinası piyasasıdır gelişmesiyle birlikte Tekstil Sanayi genişletmeye devam ediyor.

Gerçek Çin, kapitone dikiş makinesi bilgisayar kapitone dikiş makinesi ürünleri gerçek piyasa da sadece içine şekillendirme, 10 yıldan fazla yakınındaki bu sınıf ürünler da aittir genç durumuna, kapitone dikiş gizli git yolun da bilgisayardır uzun, geliştirme yönünde geleceği olacak ve akıllı bir yol, kapitone dikiş makinesi bilgisayar uluslararası standartları tek seferlik tamamlanan açık pamuk elde ve gönderilen kumaş ve dolgu ve kümeleri satırının alınan tarafında ve CD tarafında, işlem ve işlem gerekir görsel, daha fazla insan ve akıllı biri ile.

Ve kapitone makineleri ve bilgisayarlı nakış makineleri da böylece fark kapitone tasarım endüstriyel üretim otomasyon, üretim sürecinin uzaktan kumanda ile kombine edilebilir bilgisayarlı akıllı bilgi yönetimi ve süreç kontrolü. Akıllı bilgisayarlı kapitone makinesi, Çin yolun genel yönünü gelişmedir.