China Mobile eğilim dünyanın önde gelen makine kapitone bilgisayarlı

Bugün, Çin zayıf güçlü, hafif sanayî için Başlatan makine Pazar kapitone yapıldı sadece emek-yoğun sanayi, aynı zamanda sanayi yapısı, çıkış, ihracat, istihdam açısından başlangıcı işgal büyük bir bölümü. Mobil bilgisayarlı kapitone makinesi endüstriyel makine dünyada yükselen kapitone sanayi güçlü temsil vardır ışık, Çin dünya eğilimini yol açacaktır. Diğer ulusal dikiş makinesi şirketler, küçük, geçmiş deneyime dayalı ve mobil bilgisayarlı kapitone makinesi sektöründe dünyanın dört bir yanından zayıf için güçlü gelecek ders Çin'in piyasadan çizin.

Çin mobil bilgisayarlı kapitone makine sanayi geliştirme aşamasındadır çoğunlukla küçük ve gevşek, belgili tanımlık endüstri en iyi beş orantılı olduğunu % 25, 2014 yılında yerli mobil bilgisayarlı kapitone makineye özel pazar büyüklüğü 50 milyar yuan, kapitone sanayi gerek yok konsolide ve artırılmış.

Bir bütün sürekli iyileştirilmesi gibi giyim sanayi gelir giderek, sanayi artıyor. Yerli mobil bilgisayarlı kapitone makine sanayi eğilimler: önde gelen işletmeler sürekli genişleyen, Pazar konsantrasyonu artar. Mobil bilgisayarlı kapitone Makina Sanayi batısında büyük bir yatırım getirdi, yavaş yavaş kayıyor. Mobil bilgisayarlı kapitone Makinası verimlilik tam elektronik kontrol artırmak devam ediyor, ama aynı zamanda için artan talep liderliğindeki.

Yerli sanayi makinesinde mobil bilgisayarlı kapitone ilgili gelişimi çeşitli yaygın olarak, standart anonim şirketler hassas işleme iş geliştirme için kararlı olan şirketlerin listelenen. Sürücü tüm mobil bilgisayarlı kapitone Makina Sanayi geliştirebilir, olacaktır sürece giyim sanayi büyüdü.