Bilgisayarlı kapitone Makinası hakkında biraz bilgi

Bilgisayarlı kapitone Makinası dikiş yatak, yatak, yorgan ve diğer doğrusal model üzerinde tekstil makineleri için kullanılır. Dikiş makineleri, (dikiş makinesi Tekstil hareketi, makine sabit. ilkelerine benzer Makine egzersizleri kapitone: statik makine hareket Tekstil).

Makine yorumlanır kapitone kelimenin tam anlamıyla kapitone, "kapitone" de. CI tarafından verilen açıklamalar, öte yandan sabit uzun iğne dikiş lamine Tekstil ile kapitone var. Aslında el ile kapitone. Dikiş makinesi icadından sonra insanlar kapitone makine eğitimi almaya başladı. Yaklaşık 1991, Çin ilk makine kapitone tanıttı. O zaman oldu, Çin kendi yorgan almaya başlamıştır. Ama o zamana kadar yorgan çoğunu dışa aktarılan bu yüzden insanlar yorgan hakkında çok az şey biliyordu.

Bilgisayarlı kapitone makinesi ortaya çıkması:

Buldum, araştırmacılar, çabaları sürekli araştırma kapsamında sonunda bilgisayar kontrollü geliştirmiştir "kapitone makinesi". O aşılmaz sorunlar kapitone doğum çözüldü. Bilgisayarlı kapitone makinesi geleneksel mekanik dikiş makinesi için beş parasız, kravat basit desen yarım bir koordinat fonksiyonu karşılaştırıldığında. Hassas bilgisayar sistemleri işlevi mükemmel tüm koordinat sistemi karmaşık desenler, üretim hızı, mekanik performansı, gürültü kirliliği ve diğer göstergeler çeşitli tarafından geliştirilen kapitone kontrol altında mekanik makineler geçmişte aynı değil.