Etkisi ve bilgisayarlı kapitone makine umudu

Kapitone Dikiş makinesi yapısının basit, kapitone dikiş makinesi teknoloji performans sorunu kısıtlamaları, atılım geleneksel bilgisayar bilgisayar ithalatı satır kılavuzu kullanılan, ışık duyarlı düzgün çalıştırmak, bilgisayar kapitone dikiş makinesi kalite garanti makine kiriş teknolojinin benzersiz kılan. Bu yüzden fiyat yönleri bilgisayar yan makine fiyatı da artmıştır, en ucuz bilgisayar yan dikiş makinesi 15800 fiyatının, yüksek nitelikte 100.000, yüksek doğruluk vardı, olabilir ürünler ve dışa aktarırım. Kolay kullanım, yüksek hız, yatak, yatak, giyim, mobilya sanayi Yu uygular. bilgisayar yan dikiş makinesi yaygın olarak çeşitli yorgan, uyku tulumu ve yatak örtüsü ve için dikiş kapitone perdeleri olacak; bilgisayar yan dikiş makinesi paragrafı seçmek istiyor için birçok olup motor led bütün makineyi çalıştır, adım, mekanik parçalar tarafından ile malzeme gibi anahtar parçaların bkz: mekanik, anahtarın iyi eşitleme seçimi plastik ya da naylon adet yuvarlak Bad

Yakında ölmek için dikkatli olun Eğer 4 x 4 makine çalışan istikrar boru de tüm bölümleri, küçük kapitone çerçeve gibi malzemelerin teknik özellikleri bağlıdır.

15 yıl önce Çin, yüksek çıktı, tutarlılık mekanik çoklu iğne kapitone makineye iyidir ama daha az değişiklik, basit hileler başarısız ve çalamaz, Kompozit, işlenmiş malzeme ve piller hakim. Şimdi bazı üreticiler hala kullanma kapitone ara 1.2 el kapitone ve makine üretim kapitone Makinası yapımı. Bu yöntemlerin her ikisi de kendi dezavantajları olduğundan, yavaş yavaş kapitone daha gelişmiş üretim teknolojisi tarafından değiştirilmiştir. Bilgisayarlı kapitone makinesi geleneksel mekanik dikiş makinesi için beş parasız, kravat basit desen yarım bir koordinat fonksiyonu karşılaştırıldığında. Hassas bilgisayar sistemleri işlevi mükemmel tüm koordinat sistemi karmaşık desenler, üretim hızı, mekanik performansı, gürültü kirliliği ve diğer göstergeler çeşitli tarafından geliştirilen kapitone kontrol altında mekanik makineler geçmişte aynı değil.