Bilgisayarlı kapitone Makinası çökme sorunu nasıl tamir

1, varsa böyle bir soru zamanında ayarlanması gerekir dikkatlice kemerleri kapitone Makinası gevşek fişi, bilgisayarlı kontrol edin.

yerine yaylar ve debriyaj sürtünme plaka gezi düzeltilmesi sıfırladığınızda 2, bilgisayarlı kapitone makinesi kafa motor debriyaj sürtünme plakası aşınma onay debriyaj eylem normal, debriyaj seyahat normal aralıkta olmayan ciddi değil, değil onay ayarlayın.

3, muayene bilgisayarlı kapitone makinesi toz ve dead Merkezi. Kemer kaldırmak için alt ve üst zamanlama dön, baş ve alt bölümü dönen sırasıyla slayt olsun, yok ölü noktaları kontrol edin. Makine-meli var olmak ölü, dikkatli bir şekilde ölü nokta tanımlamak ve sonra hariç. Hareketli parçalar için deformasyon, vidalar gevşek shift veya egzersiz için onay odaklanmak ve kir, yabancı ve petrol sıkıntısı hareketi gecikmelere neden. Yedek parçalar, bir deformasyon yeniden düzenlemek zaman pozisyon gevşek parçalar ve yabancı nesneleri yıkama tarafından kaldırılması gerektiğini ve sonra yağlayın. Kanca raf demiryolu kelepçe kumaş artıkları onay ve diğer enkaz özel dikkat.