Bilgisayarlı kapitone Makinası dikiş parametreleri bilgisayar kontrolü ile

Bu parametreleri (dikiş hızı, çizgi kalınlığı, satır gerginlik, vb) bilgisayar kontrollü Kapitone Dikiş dikiş sürecidir.

Kapitone makinesi online parça bilgisayar ihtiyacını oluşumu sırasında dikiş hızı parametreleri denetler. Makine hızı sabit ayarlamalar yapmak için dikiş ihtiyaca göre kapitone.

Alt satırda, son kez söylüyorum, alt satırında kaçırmadan dur Dikiş dikiş garanti ne kadar ödenek bobin iplik miktarını denetlemek için etkisini kilit dikiş bobin iplik kapasite boyutu nedeniyle oluşumu sırasında kapitone makinesi online parça dikiş kalitesini etkiler. Bu nedenle, kapitone Makinası bobin iplik bobin için kapamak aşağı gerçek zamanlı kontrol ağırlık ödeneği parametreleri üzerinde alarm, için gerekir. Farklı malzemeler, diferansiyel besleme sırasında beslenme gereksinimlerini karşılamak amacıyla oluşumu sırasında makine online parça kapitone dikmek gerekir farklı kesimlerinde gerçek kontrolü miktarı farklı diferansiyel besleme vardır. Takım elbise kol olduğu gibi bilgisayar denetimleri farklı diferansiyel besleme miktar denetimi için farklı Dikiş dikiş için kabulü için takım'ın kol teknoloji istikrar sağlamak için adı verilen işlem. Bunlar Kapitone Dikiş dikiş parametreler bilgisayar kontrolü gerçekleşme sürecinde, parametre dikiş ürün kalitesini bir araçtır.

Makine diken çalışırken, kapitone ve satırı seçin ve kuruluşları yavaş yavaş bilgisayar kontrolü, cihazın üzerindeki 2 uygulamalı makine, besleme mekanizması, kapitone diken kadar ayarlanır gerçekleştirmekteyiz satır kanca ve satır mekanik bölümü motorlu tahrik için seçmek, satır makine başka bir sürücü için kanca. Mekanizma ve almak-up mekanizması döngüler kuruluşundan sonra gill, kablo makine bitiş çizgisine halkaları, hızlı bir şekilde hattınıza mekik ve döngüler satır kuruluşlarının kanca için iş parçacığı mekanizma çekme ve alınan malzemenin pürüzsüz alt sağlamıştır emin olun. Bu iki kurumun 2 farklı motor koordinasyon zaman uyumlu yönetim uygulaması tarafından tahrik edilmektedir.